SAT ACADEMY
PRODUCENCI * DYSTRYBUTORZY * HANDEL * USŁUGI

INFORMATOR

 

Dział "PRODUCENCI, HANDEL I USŁUGI" został wprowadzony do portalu Multimedia Academy na życzenie wielu naszych czytelników. Informacje o producentach, dystrybutorach, placówkach handlowych i usługowych można znaleźć w Internecie, jednak są  rozrzucone na tysiącach stron, co wymaga wiele czasu na ich znalezienie.

Ten Portal stwarza, pracownikom całej branży oraz panom Nowakom i Malinowskim, możliwość nie tylko znalezienia sklepu lub warsztatu sprzedającego sprzęt do instalacji satelitarnych i telewizji naziemnej.

Wizytówka, strony z niebieskim, srebrnym i złotym klawiszem są doskonałym narzędziem marketingowym dla producentów i dystrybutorów. Tutaj można przedstawić szczegółowo swoją firmę w trzech różnych wersjach:


Niebieski klawisz  
Na wizytówce, z braku miejsca, znajduje się minimalna informacja o firmie, która często po kilku miesiącach nie wiele nam mówi. Na stronie "Niebieski klawisz" można znaleźć wszystkie informacyjne dane firmy.

Po kliknięciu klawisza "PRZYKŁAD" otworzy się strona, która wyjaśnia zasadę jej działania.


Srebrny klawisz
Srebrny klawisz włącza dwie strony: kartę z wszystkimi informacjami o firmie (niebieski klawisz) i stronę z jednym, aktualnie reprezentacyjnym produktem firmy lub nowy, który firma chce zaprezentować rynkowi mediów.

Po kliknięciu klawisza "PRZYKŁAD" otworzy się strona, która wyjaśnia zasadę jej działania.


Złoty klawisz
Złoty klawisz włącza trzy strony: kartę z wszystkimi informacjami o firmie (niebieski klawisz) i stronę z jednym, aktualnie reprezentacyjnym produktem firmy lub nowy i stronę z trzema produktami  który firma chce zaprezentować rynkowi mediów. Produkty można wymieniać w cyklu miesięcznym.

Po kliknięciu klawisza "PRZYKŁAD" otworzy się strona, która wyjaśnia zasadę jej działania.


Portal zabezpieczony przez program antywirusowy 
Copyright © 2006-2013 by Marian Pokorski *** Wszelkie prawa zastrzeżone *** Strona jest zoptymalizowana do formatu 1024 x 768