TOP
OPINIE

Witold Trzebiatowski  - firma Telkom-Telmor
   

Drogi Panie Marianie,

Bardzo dziękuję za podzielenie się ze mną informacjami o inicjowanym przez Pana wspaniałym i potrzebnym przedsięwzięciu. Miło mi także się dowiedzieć, że jego współinicjatorem jest niezwykle zasłużona i prężna placówka edukacyjna z bliskiej mi, gdańskiej ziemi.

W Polsce kształcenie zawodowe przeżyło trudny czas, który na szczęście powoli chyba się ma ku końcowi. Ten fakt dodaje Pana inicjatywie szczególnego znaczenia i aktualności.

Zawód „Technika multimedialna” (choć nie został w Pana informacji dokładnie określony) jest jak najbardziej potrzebny i jego brak stanowi istotną lukę systemu kształcenia. Przemysł „multimedialny” nie tylko staje się znaczącą gałęzią gospodarki o rosnącym szybko zatrudnieniu, ale w dodatku podlega wyjątkowo dynamicznym zmianom technologicznym i biznesowym.  

Tak więc celność tej inicjatywy jest w moim przekonaniu bezdyskusyjna.

Może Pan liczyć na moje „poparcie moralne”. Zobowiązuję się także do „rozgłaszania informacji” o tej idei.

Czego mi brak? (co byłby wart miód bez łyżki dziegciu?) Przede wszystkim szczegółów realizacyjnych. „Diabeł - jak wiadomo - tkwi w szczegółach”. Mam nadzieję, że część z nich jest już określona i chętnie bym się z nimi zapoznał.

Z grubsza wiem „co?” trzeba zrobić, ale nie widzę całego systemu realizacji, tzn. odpowiedzi na pytanie „jak?”. Za nim czają się kolejne pytania: „kto to zrobi?” (niezbędny potencjał) oraz „ile?” to ma kosztować i „skąd?” pozyskane zostaną te środki. Jak Pan wie, mam duszę nie tylko inżynierską ale i marketingową, która natychmiast skrzeczy takimi pytaniami.

Przedsięwzięcie jest duże, pionierskie i ambitne. W dodatku, biorąc pod uwagę materię edukacyjną, musi być zrobione bardzo starannie i odpowiedzialnie. Niezbędne jest zatem jego bardzo dobre, realistyczne zaplanowanie i „umocowanie”. Brak tego rozłożył już bardzo wiele niezwykle cennych inicjatyw i byłoby naprawdę szkoda narazić Pana znakomitą ideę na taki los.

Zachęcam zatem do szerokiego spojrzenia na realizacyjne aspekty idei. Jeżeli zaś już Pan to zrobił – proszę o informacje.

Tymczasem serdecznie pozdrawiam, obojga Państwa

Witold Trzebiatowski

Telkom-TELMOR

 

P.S. Gratuluję poparcia UIPRE! Może być bardzo cenne.


Od organizatora

Witold Trzebiatowski jest byłym wieloletnim dyrektorem technicznym firmy Telkom-Telmor, z ogromnym wkładem, nie tylko w rozwoju swej firmy, ale także polskiej techniki multimedialnej, a szczególnie w rozwoju techniki kablowej. Jego fachowa wiedza i umiejętność jej przekazania jest ceniona przez całą branżę. Pozyskanie Witolda Trzebiatowskiego do tego projekty jest priorytetem dla zespołu twórców tego projektu.

Jego uwagi i opinia o projekcie ma szczególną wartość. Osobiście wysoko cenię jego opinię i z góry serdecznie dziękuję za przyszłą współpracę.

Marian Pokorski


Krystyna Kuhn
 
Witam Panie Marianie i gratuluję pomysłu.
Oczywiście ma Pan moje poparcie.
 W tej chwili jestem kompletnie zawalona robota i obowiązkami, ale za dwa tygodnie spodziewam się mieć nieco luzu i wtedy napisze coś sensownego na ten temat.
 
Na razie pozdrawiam
 
K.Kuhn

Krzysztof Wierzgała - firma MEZON
 
 
To jest naprawdę bardzo dobry pomysł. Ma Pan moje poparcie.
 
Pozdrawiam
 
Krzysztof Wierzgała
MEZON

Anna Muszyńska  - TECHNISAT
 
Panie Marianie,
 
Gratulujemy świetnego pomysłu. Jesteśmy przekonani, że sukces projektu nowego zawodu „Technika multimedialna” przyczyni się do rozwoju branży telewizyjnej w Polsce.
Informacja o Państwa projekcie zostanie opublikowana w grudniowym wydaniu naszego magazynu „Cyfrowy Świat“, który w nakładzie 3500 egzemplarzy trafi do rąk czytelników w całej Polsce.
 
Życzymy powodzenia w realizacji projektu.
Z poważaniem
 
Anna Muszyńska  
Kierownik Marketingu
TechniSat

Henryk Biały - CORAB
 
Witam.
Gratuluje Panie Marianie, może spotkamy się na SAT Kraku i podyskutujemy?
 
Pozdrawiam
 
Henryk Bialy