top
Spis treści * Programy
1. Kaspersky Internet Securyty Multi-Device
2. Kaspersky PURE 3.0 Total Security
3. Kaspersky Internet Security 2014

1. Kaspersky Internet Security Multi-Device

Wieloplatformowe rozwiązanie, chroniące  komputery PC i Mac oraz urządzenia z systemem Android.

 

Niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz do obsługi bankowości online, zakupów internetowych, przeglądania stron lub sieci społecznościowych, istnieją te same internetowe zagrożenia dla bezpieczeństwa — infekcje szkodliwym oprogramowaniem, cyberprzestępczość i wyłudzanie informacji. Z tego powodu bardzo ważne jest zapewnienie ochrony przed zagrożeniami internetowymi dla wszystkich połączonych urządzeń i zapisanych na nich danych osobistych.

 

Kaspersky Internet Security multi-device to proste w obsłudze, wieloplatformowe rozwiązanie zabezpieczeń oparte na jednej licencji, które chroni dowolną kombinację komputerów PC i Mac oraz smartfonów i tabletów z systemem Android, zapewniając następujące funkcje:

  • Bezpieczeństwo wielu urządzeń — wielokrotnie nagradzane technologie bezpieczeństwa zoptymalizowane dla poszczególnych urządzeń. 

  • Elastyczna ochrona — możliwość dopasowywania zabezpieczeń do dowolnej kombinacji urządzeń.

  • Ochrona w czasie rzeczywistym — zabezpieczenie przed pojawiającymi się szkodliwymi programami i zagrożeniami internetowymi.

  • Ochrona przed kradzieżą — zabezpieczenie danych na wypadek utraty bądź kradzieży smartfonu lub tabletu z systemem Androi.


2. Kaspersky PURE 3.0 Total Security

PURE 3.0, jest kompletnym rozwiązaniem zabezpieczającym komputera PC. Posiada wszystkie opcje ochrony komputera przez cyberprzestępczością włącznie z tożsamością cyfrową, dokumentami, zdjęciami, muzyką i hasłami i to przed najnowszymi i najbardziej wyrafinowanymi zagrożeniami internetowymi i szkodliwym oprogramowaniem. Wyposażony w specjalne funkcje ochronne, gdy robisz zakupy online czy korzystasz z kanałów bankowości elektronicznej.


3. Kaspersky Anti-Virus 2014

Każdego dnia pojawia się ponad 200 000 szkodliwych programów, dlatego niezbędne jest zapewnienie ochrony komputera i zapisanych na nim danych osobistych przed infekcjami i cyberprzestępcami. Jednocześnie potrzebne jest rozwiązanie z zakresu zabezpieczeń, które jest łatwe w obsłudze i nie powoduje znacznego spadku wydajności komputera.

 

Kaspersky Anti-Virus 2014 dostarcza podstawowe technologie antywirusowe dla komputera, łącznie z ochroną przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym, korzystając z zabezpieczeń wspieranych przez chmurę. Działanie w tle, które obejmuje inteligentne skanowanie pod kątem wirusów oraz niewielkie i częste aktualizacje, pozwala aktywnie chronić komputer przed znanymi i nowymi zagrożeniami bez znaczącego wpływu na jego wydajność. 

Kaspersky Anti-Virus to podstawowy element zabezpieczeń Twojego komputera, obejmujący następujące elementy:

 

Zaawansowane oprogramowanie antywirusowe — ochrona przed wirusami, robakami, trojanami, rootkitami, programami szpiegującymi i nie tylko

Ochrona w czasie rzeczywistym — użycie technologii wspomaganej przez chmurę w celu ochrony przed najnowszym szkodliwym oprogramowaniem

Natychmiastowe kontrole bezpieczeństwa — prosty sposób sprawdzania plików, aplikacji i witryn internetowych