www.kaspersky.com * www.kaspersky.pl www.kaspersky.de

"Jesteśmy tu, aby uratować świat. Uważamy, że każdy powinien swobodnie czerpać jak największe korzyści ze zdobyczy technologicznych – bez zakłóceń czy obaw o bezpieczeństwo. Nasz zespół specjalistów dba o to, byś mógł prowadzić swoje życie cyfrowe, nie martwiąc się o prywatne informacje czy zasoby. Rozwijamy, produkujemy i dystrybuujemy rozwiązania bezpieczeństwa informatycznego, które chronią naszych klientów przed zagrożeniami IT i umożliwiają firmom zarządzanie ryzykiem”.
 
Jewgienij Kasperski,
współzałożyciel i dyrektor generalny Kaspersky Lab
oraz prezes Kaspersky Lab

W 1998 roku Eugen Kaspersky z grupą specjalistów w technice komputerowej utworzyli firmę, która wypowiedziała wojnę cybernetowej przestępczości. Rok 2013 to już szesnaście lat intensywnej analizy wszelkich niebezpieczeństw czyhających na internautów i reposty w postaci oprogramowania zabezpieczającego.

   

W tym czasie zespół zgromadził nieprzeciętne doświadczenie, przez co powstał ogromny bank wiedzy i sposobów zwalczania oprogramowań. Po przeprowadzeniu prób z różnymi oprogramowaniami zabezpieczającymi moje komputery przed inwazją wirusów i innych szkodliwych metod cyberprzestępców, muszę stwierdzić, że zabezpieczenie kolejnymi wersjami oprogramowania Kasperski LAB jest, moim osobistym zdaniem, najpewniejsze.


Zajmując się opracowaniem szkolenia pracowników mediów i towarzyszącymi im zakładami handlowymi i usługowymi oraz pracami nad opracowaniem materiałów szkolnych nowego zawodu "Technika multimedialna", który jest już dzisiaj w bardzo dużym stopniu związany z Internetem, a w przyszłości, jak przewidują eksperci, będzie dominującym nośnikiem większości mediów, jestem zmuszony przekazać uczniom wiedzę i na ten temat.